WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

YANAK YAĞ ALMA AMELİYATI

Genel Bakış

Dolgun, yuvarlak yanak görünümünden memnun değilseniz, yüz hatlarını iyileştirmek için yanak bölgesindeki yağ aldırma işlemini gerçekleştirebiliriz. Yanak ameliyatı olarak da bilinen bu tedavi, yanakları öne çıkarmak için yağ dokusunun neden olduğu yumuşak, arsız görünümü azaltmamızı sağlar. Eşsiz yüz hatlarınıza göre uyarlanmış yanak yağ giderme, daha keskin, belirgin bir yüz görünümü ve daha fazla yüz simetrisi elde etmenize yardımcı olabilir.

Yanak Yağ Alma Faydaları

Yanakların altından çene çizgisine doğru uzanan yağ yastıkçıkları bazı kişilerde daha dolgun görünerek onlara kabarık bir görünüm kazandırabilir. Orta yüz bölgesinde daha belirgin yağ yastıkçıkları veya “tombul yanaklar” olan hastalar, yanak yağ alma prosedüründen yararlanabilir. Bu tedavi şunları yapabilir:

-Yanakların hatlarını iyileştirin
-Daha yontulmuş ve belirgin bir orta yüz görünümü yaratın
-Genel yüz özelliklerini dengeleyin
-Daha olgun bir görünüm sağlayın
-Benlik saygısını artırın

Ek olarak, bu tedavi gözle görülür bir iz bırakmaz ve çok az kesinti süresine sahiptir, böylece istediğiniz görünüme hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Prosedür

Rahatınızı sağlamak için tedaviden önce lokal anestezi uygulayabiliriz. Ayrıca oral sedasyon, intravenöz (Genel anestezi) sunuyoruz. Doktorumuz, rahatınız ve güvenliğiniz için en iyi sedasyon yöntemini belirleyebilecek bir anestezi uzmanı ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Yanak yağ gidermede görünür bir iz kalmaz ve çok az kesinti süresi vardır, böylece istediğiniz görünüme hızla ulaşabilirsiniz.

Hazır olduğunuzda yanağın iç kısmından istenmeyen yağları alabileceğimiz küçük bir kesi yapabiliriz. Bu yağ bölgesinin bitişik anatomik yapılarla minimal bağlantısı vardır, bu da çıkarılmasını kolaylaştırır. Daha sonra kesi dikişlerle kapatabiliriz. Bunlar emilebilir özelliktedir, bu nedenle onları aldırmak için merkezimize geri dönmeniz gerekmeyecektir. Tipik olarak, prosedür 30 dakikadan fazla sürmez.

Yanak Ameliyatından İyileşme

Ameliyattan sonraki bir veya iki gün içinde günlük aktivitelerinize dönebilmelisiniz. İlk hafta tedavi bölgesinde bir miktar şişlik görülmesi normaldir. Bununla birlikte, ikinci haftaya kadar, bir ay içinde tam sonuçların görülebileceği iltihaplanmada önemli bir azalma fark etmelisiniz. O zaman, işleminizin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Doktorumuz, iyileşmeyi ve sonuçları optimize etmek için ilk prosedürden sonra 12 ila 18 ay boyunca hastalarıyla devam eden bir ilişki sürdürür.

Yanak Yağ Alma İşleminin Diğer Yüz İşlemleriyle Birleştirilmesi

Yanak ameliyatı tek başına dramatik sonuçlar doğurabilirken, daha hoş bir yüz estetiği elde etmek için diğer yüz cerrahisi prosedürleriyle de kombine edilebilir. Tedaviyi aşağıdakilerle birlikte gerçekleştirebiliriz:

-Rinoplasti – Daha güzel bir görünüm için burnu yeniden şekillendirebilir ve şekillendirebiliriz.
-Çenenin yeniden şekillendirilmesi – Daha güçlü bir çene hattı için çeneye belirginlik ekleyebiliriz.
-Yanak büyütme – Yanakların eğriliğini arttırmak için vücudunuzun kendi yağını kullanabiliriz.
-Doktorumuz, ihtiyaçlarınıza en uygun tedavi şeklini belirlemek için benzersiz kozmetik hedeflerinizi gözden geçirebilir.

Daha İnce Bir Görünümün Keyfini Çıkarın

Yüz hatlarınızı belirginleştirmeye hazırsanız, yanak bölgesindeki yağları aldırmak daha ince bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir.

Ne yapmalıyım?

Gelin, Estetik Sorununuzu Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca,“YANAK YAĞ ALMA AMELİYATI” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

    Royal Life Clinic

    Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası