Saç Ekimi Nedir?

Saç Ekimi, plastik veya dermatolojik bir cerrahın saçı başın kel bir bölgesine hareket ettirdiği bir prosedürdür. Cerrah genellikle saçları başın arkasından veya yanından başın önüne veya üstüne doğru hareket ettirir. Saç ekimi tipik olarak bir tıbbi muayenehanede lokal anestezi altında yapılır. Model Kellik, saç dökülmesinin çoğundan sorumludur. Bu genetiğe bağlı. Kalan vakalar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır:

-Diyet
-Stres
-hastalık
-Hormonal dengesizlik
-İlaçlar

Saç Ekiminin Farklı Çeşitleri Var Mıdır?

İki tür nakil prosedürü vardır: yarık greftler ve mikrogreftler. Yarık greftler, greft başına 4 ila 10 saç içerir. Mikrogreftler, ihtiyaç duyulan örtücülük miktarına bağlı olarak greft başına 1 ila 2 saç teli içerir. Bu Nasıl Ekim Şeklidir. Aşağıdaki ise, nasıl dikildiği yönünde. Saç Ekim Çeşitleri Kliniğimizde son teknoloji olarak uygulanmaktadır.

-FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)
-SAPPHIRE (FUE-SAFİR UÇLU SAÇ EKİMİ)
-DHI (Doğrudan Saç Ekimi)

Saç Ekiminden Kimler Yararlanabilir?

Saç ekimi yaptırmak, görünümünüzü ve özgüveninizi iyileştirebilir. Saç ekimi için iyi adaylar şunları içerir:

-Erkek tipi kellik olan erkekler
-Saçları seyrekleşen kadınlar
-Yanık veya kafa derisi yaralanmasından dolayı saçını kaybeden herkes

“Royal Life Klinik” ,UZMANLAŞTIĞIMIZ “SAÇ EKİMİ” Hizmetleri Sunmaktadır. Kliniğimizde sizin için uyguladığımız işlemleri Sağ veya Altta bulunan “SAÇ EKİMLERİ MENÜSÜ”nden görebilirsiniz.

Ne yapmalıyım?

Gelin Saç Dökülmesi,Saç Kaybı Sorununuzu Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Ardından Bir Randevu Alıp Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca, “SAÇ EKİMLERİ” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

    Royal Life Clinic

    Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası