WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI

Meme Küçültme Ameliyatı

Birçok insan, bazı kadınların aşırı büyük göğüslerin yükünü taşıdığını duyunca şaşırsa da, gerçek şu ki, birçok kadın için çok büyük bir fincan ölçüsüne sahip olmanın dezavantajları, faydalarından çok daha ağır basmaktadır. Sırt ve boyun ağrısı, kötü duruş, egzersiz yapmada zorluk, tahriş, uygun kıyafet bulmada zorluk ve özgüven, bir kadının meme küçültme ameliyatını düşünmesinin olası nedenleridir.

Meme küçültme ameliyatı (redüksiyon mamoplasti), genel kap boyutunu küçültmek için memedeki fazla yağı, glandüler dokuyu ve cildi çıkarmak için kullanılır. Meme küçültme işleminin sonuçları oldukça dramatik olabilir. Ağırlık hissi azaldıkça ve omuz, sırt ve boyun ağrısı azaldıkça hastalar tipik olarak kendilerini daha iyi hissederler. Hastalar sadece kendilerini daha iyi hissetmekle kalmaz, aynı zamanda göğüsler daha dik, düzgün hale gelir ve sütyen ve giysiler daha iyi oturur.

Meme Küçültme Adayları

Meme küçültme ameliyatı iri göğüslü birçok kadın için uygun olsa da herkes için uygun bir ameliyat değildir. Prosedür için iyi adaylar, vücutlarına göre çok büyük, ağır göğüsleri olan, sırt ve boyun ağrısı, kötü duruş veya aşırı özgüven gibi sorunlara neden olan kadınlardır. Hastalar sağlıklı olmalı, diskalifiye edici sağlık sorunları veya sigara içmek gibi prosedürün etkinliğini tehlikeye atabilecek güvenli olmayan alışkanlıklar olmamalıdır. Ek olarak, hastalar ameliyatın sonucu için gerçekçi beklentilere sahip olmalı ve işlemin sınırlamalarının farkında olmalıdır.

Meme Küçültme İşlemi

Meme küçültme önemli bir cerrahi işlem olduğundan, hastalar konfor ve güvenlik için genel anestezi altına alınacaktır. Göğüs küçültme tipik olarak ayakta tedavi prosedürü olarak gerçekleştirilir ve tamamlanması ortalama iki ila üç saat sürer.

Areola (meme ucunu çevreleyen alan) çevresinde kesiler yapılır ve düz bir çizgide memenin altına doğru uzatılır. Çok hacimli veya aşırı sarkık meme içeren meme küçültmelerde meme kıvrımında da ek bir kesi yapılacaktır. Bu kesiler yapıldıktan sonra fazla yağ, deri ve meme bezi dokusu çıkarılır ve meme sıkılaştırılır, kaldırılır ve şekillendirilir.

Meme Küçültme İyileştirme

Göğüs küçültme ameliyatını takiben, hastaların ilk birkaç günü rahat geçirmeleri gerekecektir ve genellikle hastalar 7-10 gün sonra işlerine dönebileceklerini hissedebilirler. Çoğu durumda, prosedürde emilebilir dikişler kullanılır, bu nedenle dikişin alınması genellikle gerekli değildir. İlk iyileşme döneminde ve sonraki birkaç hafta boyunca, özellikle üst gövdeyi içeren yorucu faaliyetlerden kaçınılmalı veya kısıtlanmalıdır, ancak tolere edildiği için hafif egzersiz teşvik edilmelidir. İyileşme süreci boyunca göğüsleri desteklemek için hastaların özel bir sutyen giymeleri gerekecektir. Şişlik aylarca yavaş yavaş azalır, ancak hastalar ameliyattan sonraki bir veya iki ay içinde ön sonuçları görebilir ve bazı semptomların giderilmesi genellikle hemen hemen olur.

Ne yapmalıyım?

Gelin, Estetik Sorununuzu Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca,“MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

    Royal Life Clinic

    Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası