WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

LIPOSUCTION (YAĞ ALMA)

LIPOSUCTION (YAĞ ALMA)

Genel Bakış

Liposuction, vücuttaki fazla yağların alınmasını sağlayan plastik cerrahi bir işlemdir. Ayrıca lipo, lipoplasti veya vücut şekillendirme olarak da adlandırılır. Popüler bir kozmetik cerrahi seçeneği olarak kabul edilir.
İnsanlar vücutlarının şeklini veya hatlarını iyileştirmek için liposuction yaptırırlar. Uyluk, kalça, kalça, karın, kol, boyun veya sırt gibi bölgelerdeki fazla yağları almak isterler. Genellikle diyet ve egzersiz yapmayı denerler ve bu yağ birikintilerinden kurtulamazlar. Liposuction bir kilo verme tedavisi değildir. Ciddi riskleri ve olası komplikasyonları vardır, bu nedenle düşünmeden önce doktorunuzla konuşmanız önemlidir.

Liposuction, işlem için anestezi altına girmeyi gerektirir. Bu, liposuction ameliyatı sırasında herhangi bir acı hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak işlemden sonra ağrı hissedeceksiniz. İyileşme de ağrılı olabilir. Vücudun hangi bölgelerinin liposuction gerektirdiğine bağlı olarak hastanede kalış süreniz daha kısa veya daha uzun olabilir. Bazı işlemler ayakta tedavi merkezinde yapılabilir. Liposuction sonrası ağrı, şişlik, morarma, ağrı ve uyuşukluk sık görülen bir durumdur.

LIPOSUCTION İLE NELER BEKLENİR?

İşlemden önce ağrıyı en aza indirmek için şunları yapabilirsiniz:

-Ağrı endişeleriniz hakkında Doktorumuzla konuşun
-Kullanılacak anestezi türünü tartışın
-İşlemden önce alabileceğiniz ilaçları sorun.

İşlemden sonra ağrıyı en aza indirmek için: ağrı kesiciler de dahil olmak üzere tüm reçeteli ilaçları alın

-Önerilen kompresyon giysilerini giyin
-Ameliyat sonrası drenleri doktorunuzun tavsiyelerine göre yerinde tutun.
-Dinlen ve rahatlamaya çalış
-Sıvıları iç
-Şişmeyi (ödem) artırabilecek tuzdan kaçının

İYİLEŞME SIRASINDAKİ RİSKLER

 • Vücudun şekli veya konturları ile ilgili sorunlar
 • Dalgalı, çukurlu veya engebeli cilt
 • Uyuşma, morarma, ağrı, şişme ve ağrı
 • Enfeksiyonlar
 • Sıvı dengesizlikleri
 • Yara izleri
 • Cilt hissi ve hissindeki değişiklikler
 • Ten rengi değişiklikleri
 • İyileşme ile ilgili sorunlar

 

Ne yapmalıyım?

Gelin Estetik Tedavinizi Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Ardından Bir Randevu Alıp Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca, “LIPOSUCTION (YAĞ ALMA)” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

  Royal Life Clinic

  Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası