WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

Kullanım Şartları Ve Koşulları Politikası

HOŞGELDİNİZ

Royal Life Clinic (“Royal Life Clinic” veya “Biz” veya “Biz”) tarafından sağlanan bir çevrimiçi bilgi ve iletişim hizmeti olan Royal Life Clinic’in web sitesine ve çevrimiçi hizmetlerine (“Royal Life Clinic Sitesi” veya “Site”) hoş geldiniz. Bu politika, ek koşullar, kısıtlamalar ve gizlilik politikaları geçerli olsa da, tüm Sitenin kullanımlarını kapsamayı amaçlamaktadır.
Royal Life Clinic, sağlık ekibinin tüm üyeleri tarafından yüksek kalitede tıbbi bakım sağlamak için hasta bilgilerini toplar.

Sağlık Hizmeti Sorumluluk Reddi

Burada sunulan içerik, ürün ve hizmetler, tüketicileri günlük hayatlarını etkileyebilecek sağlık ve tıbbi konularda eğitmek için burada. İçerik, ürün veya hizmetlerdeki hiçbir şey tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerine geçmemeli veya kullanılmamalıdır. Bu site ve hizmetleri, herhangi bir tıbbi, hemşirelik veya diğer profesyonel sağlık hizmetleri tavsiyesi, teşhisi veya tedavisinin uygulamasını teşkil etmez. Özel tıbbi ihtiyaçlarınız da dahil olmak üzere teşhis ve tedavi için her zaman sağlık uzmanınızla konuşmalısınız. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan ürün veya hizmetlerin hiçbiri, herhangi bir belirli hizmet veya ürünün sizin için güvenli, uygun veya etkili olduğunu beyan veya garanti etmez. Kullanıcılara, kişisel sağlık veya tıbbi durumlarla ilgili herhangi bir soruda her zaman bir doktor veya diğer nitelikli sağlık hizmeti sağlayıcısının tavsiyesine başvurmalarını tavsiye ederiz. Tıbbi bir sorununuz veya durumunuz varsa veya olduğundan şüpheleniyorsanız, lütfen derhal kalifiye bir sağlık uzmanıyla iletişime geçin. Tıbbi bir acil durum yaşıyorsanız, lütfen bulunduğunuz yerin acil numarasını arayın veya en yakın telefondan acil tıbbi yardım alın.

Kullanım Şartları

Sitenin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir. Royal Life Clinic, bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirebilir ve bu tür değişiklikler, değiştirilen hüküm ve koşulların Royal Life Clinic Sitesinde yayınlanmasıyla birlikte derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür değişikliklerden haberdar olmak için sözleşmeyi periyodik olarak gözden geçirmeyi kabul edersiniz ve hizmete erişmeniz veya hizmeti kullanmanız, erişiminiz veya kullanımınız sırasında göründüğü şekliyle sözleşmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelir. Royal Life Clinic, zaman zaman web sitesi ziyaretçilerine Royal Life Clinic Sitesi aracılığıyla ek özellikler veya hizmetlere katılma fırsatı sunabilir. Bu tür özelliklere veya hizmetlere erişmeden önce ek sözleşmeler veya yetkilendirmeler yapmanız gerekebilir.

18 yaş ve üstü kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Site, 18 yaşında veya daha büyük kişiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu web sitesi 18 yaşından küçük çocukların kullanımına yönelik değildir. 18 yaşından küçük kullanıcılar bu siteyi kullanmak için bir ebeveyn veya vasisinden yardım almalıdır.

Şunları yapmayacağınızı kabul edersiniz:
 • Herhangi bir tarafın haklarını ihlal edebilecek veya ihlal edebilecek herhangi bir türde iletişim veya içerik yüklemek veya iletmek
 • Bu web sitesini yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasaları ihlal eden herhangi bir amaç için kullanın.
 • Bu siteyi herhangi bir üçüncü tarafa reklam veya diğer istenmeyen materyalleri dağıtmak için bir araç olarak kullanın.
 • Bu web sitesini, yasa dışı, müstehcen, karalayıcı, tehdit edici, taciz edici, taciz edici, iftira niteliğinde, nefret dolu veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşa utanç verici materyal göndermek veya iletmek için kullanın.
 • Bu web sitesinin düzgün işleyişini devre dışı bırakma, “hackleme” veya başka bir şekilde engelleme girişiminde bulunmak
 • Sitenin güvenli erişim gerektiren herhangi bir bölümünü kullanırsanız, hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan siz sorumlusunuz ve hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu kabul ediyorsunuz.
Kullanıma Son Verme

Royal Life Clinic, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda hesabınızı veya Siteyi kullanımınızı sonlandırabilir. Fesihten önce verdiğiniz tüm siparişlerden veya maruz kaldığınız ücretlerden kişisel olarak siz sorumlusunuz.

Royal Life Clinic, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda Sitenin tamamını veya herhangi bir yönünü değiştirme, askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutar.

Bloglar ve Interaktif Medya

Bir Siteye bloglama özelliklerini kullanırsanız veya başka bir şekilde bilgi gönderirseniz, Royal Life Clinic’e herhangi bir biçimde, herhangi bir amaçla, herhangi bir amaçla, çoğaltma, dağıtma, yayınlama, görüntüleme, düzenleme, değiştirme, türev eserler oluşturma ve başka şekillerde kullanma hakkını geri alınamaz bir şekilde vermiş olursunuz. , ve herhangi bir ortamda.

Blog özelliklerini kullanırsanız veya Siteye başka bir şekilde bilgi gönderirseniz, şunları yapmayacağınızı kabul edersiniz:
 • Fikri mülkiyet, gizlilik veya tanıtım hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal eden materyal yayınlamak
 • Royal Life Clinic’in kendi takdirine bağlı olarak belirlediği diğer herhangi bir kişi veya kuruluşa yasa dışı, müstehcen, küçük düşürücü, tehdit edici, taciz edici, taciz edici,
 • iftira niteliğinde, nefret dolu veya utanç verici materyal yayınlamak
 • İş için taleplerin reklamlarını yayınlayın
 • Zincir mektuplar veya piramit şemaları gönderin
 • Eş, çocuk veya kardeş dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere başka bir kişinin kimliğine bürünme
 • Başka bir kişinin, yorum göndermek veya görüntülemek için kimlik bilgilerinizi kullanmasına izin verin
 • Aynı notu birden çok kez yayınlamak veya “spam” göndermek

Royal Life Clinic, aşağıdakilerden herhangi birini veya tümünü yapma hakkını saklı tutar (ancak zorunlu değildir):

 • Bu kullanım koşullarına uymayan iletişimleri kaldırın
 • Bir kullanıcının Sitenin tamamına veya blog gibi belirli özelliklere erişimini sonlandırın
 • Blog özelliklerinde yayınlanan tüm iletişimleri, bu tür iletişimlerin bu standartları ihlal edip etmediğine bakılmaksızın düzenleyin veya silin.
Tazminat

Royal Life Clinic Sitesini kullanımınızla ilgili herhangi bir ihtilaf veya iddianın (kişisel yaralanma iddiaları dahil), bakımınızın ilk olarak Royal Life tarafından yerinde verildiği eyaletteki uygun mahkemenin münhasır yargı yetkisine tabi olduğunu kabul edersiniz, veya hangi bakım talep edildi ve o devletin yasalarına göre karara bağlanacaktır. Bu sözleşme, sizin adınıza talepte bulunan herkes için de geçerlidir.

Uygulama Personeli Sorumluluğu

Muayenehane Personelimiz, hastalarımızın bilgilendirilmesini ve anlaşılmasını sağlamak için makul adımlar atar:

 • Rızaları neden ve ne zaman gerekli?
 • Hangi bilgilerin toplandığı ve toplandığı
 • Bilgiler neden toplanıyor?
 • Bilgilerin nasıl kullanılacağı veya açıklanacağı
 • Bilgiler nasıl saklanacak
 • Bilgiye erişim ve bilgilerin düzeltilmesi için prosedürler
 • Muhtemel bir mahremiyet ve mahremiyet ihlali veya kişisel veya hassas bilgileri nasıl yönettiğimiz hakkında şikayette bulunma süreci
 • Belirlenen erişim seviyeleri ve parola koruması aracılığıyla hastaların kişisel ve hassas bilgilerine erişimi nasıl koruyoruz?
  Hasta Onayı

Hastalardan ilk ziyaretlerinde, bilgileri nasıl ele aldığımızla ilgili bazı önemli ilkelerimizi özetleyen bir “Yeni Hasta Gizliliği Belgesi” doldurmaları istenir. Royal Life Clinic, kişisel bilgileri korumayı taahhüt eder. Bu bilgiler, bu politikada tanımlananlar dışında hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

Bizim tarafımızdan toplanan bilgilerin başka herhangi bir amaç için gerekli olması durumunda, Uygulama Ekibi bir hastadan ek onay almalıdır. Daha fazla bilgi kullanımına yönelik herhangi bir talep, hastaya yazılı olarak, talebin açıklanmasıyla ve bilgilerin kullanılmasından veya açıklanmasından önce hastaların yazılı rızasının alınmasıyla yapılır.

Kişisel ve hassas bilgileri toplama izni, örneğin bir hastanın bilgileri sağlayamadığı veya sağlayamadığı durumlarda, uygulanabilir ve gerekli olduğunda bir hastanın vasisinden veya sorumlu kişiden alınabilir.

Nadiren tıbbi acil bir durumda, acil tıbbi tedavi sağlamak için hastanın rızası olmadan bilgileri TOPLAMAK ve/veya KULLANMAK zorunda kalabiliriz.

Muayenehanemizde hizmet veren Uygulayıcılara hizmet veren bir şirketiz. Muayenehanemizdeki Sağlık Uygulayıcıları adına, Uygulayıcılarımızı tıbbi hizmetler, tedavi sağlamada DESTEKLEMEK ve idari ve faturalandırma amaçlarıyla hastalarla ilgili kişisel bilgiler toplayabiliriz.

Bilgi Toplama

Muayenehanemizde hizmet veren Uygulayıcılara hizmet veren bir şirketiz. Muayenehanemizdeki Sağlık Uygulayıcıları adına, tıbbi hizmetler, tedavi sağlamak ve idari ve faturalandırma amaçlarıyla hastalarla ilgili kişisel bilgiler toplayabiliriz.

Toplanan bilgi türlerinin örnekleri aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:
 • Ad, doğum tarihi, adres, telefon numarası, Medicare kart numarası, Sağlık Hizmetleri Tanımlayıcıları
 • Yakın akraba ve acil durum iletişim bilgileri
 • Bir hasta hakkında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, hassas bilgiler; geçmiş tıbbi geçmiş, aşılama geçmişi, ilaçlar, alerjiler, sosyal geçmiş, aile geçmişi, kültürel geçmiş,
 • Hastaların bakımıyla ilgilenen sağlık hizmeti sağlayıcılarının adları, ilgili tıbbi sevk ve raporların kopyaları.
 • Bilgilerin Kullanımı ve İfşası

Kişisel bilgileri toplamanın ve tutmanın birincil amacı, hastalarımıza kapsamlı, koordineli ve sürekli bir bütün olarak sağlık hizmeti sunmaktır. Bu, bilgileri hastayı sevk ettiğimiz diğer sağlık pratisyenlerine açıklamayı içerebilir.

Bilgileri toplayabileceğimiz, kullanabileceğimiz ve ifşa edebileceğimiz diğer amaçlar arasında aşağıdakiler yer alabilir, ancak bunlarla sınırlı değildir;

 • Randevu düzenlemek için,
 • Faturalandırma amacıyla,
 • Sağlık hakları ve ödemeleri ile ilgili olarak Devlet Daireleri ile irtibat kurmak,
 • Kalite güvence amaçları ve
 • İşletmemizin işleyişi ile bağlantılı olarak sağlık, mali, idari veya diğer hizmetleri sağlayabilmeleri için dış hizmet sağlayıcılara.
 • Sitede kart sahibi bilgilerinin saklanmadığı ödemeler için finansal bilgiler

Hastalarımızın kişisel bilgilerini, akreditasyon veya bilgi teknolojisinin sağlanması gibi Uygulamanın ticari amaçları için veya üçüncü taraflara kullandığımızda veya ifşa ettiğimizde, bilgilerin kimliği mümkün olduğunca çözülecektir. Bilgilerinizi paylaştığımız tüm üçüncü tarafların Gizlilik politikamıza uymasını şart koşuyoruz.

1) Hastaların kişisel bilgileri Muayenehanede aşağıdaki şekillerde tutulur:

 • Elektronik kayıt olarak
 • Uygulama, tüm kişisel bilgileri güvenli bir ortamda elektronik ortamda, korumalı bilgi sistemlerinde ve kağıt dosyalarda güvenli bir şekilde tutar. BT ortamımızda antivirüs yazılımı ve birkaç yangın duvarı vardır ve depoladığımız bilgileri korumak için BT hizmet sağlayıcımızı sürekli olarak izlemeyi taahhüt eder.
 • Görsel olarak – röntgen, BT taramaları, fotoğraflar
 • Kağıt yazışma olarak
 • Posta ile gönderilen yazışmalar, fakslanan yazışmalar vb. bazı bilgiler elektronik bir kayda taranmadan önce güvenli bir alanda saklanan kağıt kayıt olarak tutulabilir. Bu kağıt kaydı, güvenli bir alanda en fazla 2 ay süreyle tutulur ve ardından güvenli parçalama ile imha edilir.

2) Kişisel ve hassas bilgilerin toplanmasına ilişkin Uygulama Prosedürü aşağıdaki gibidir:

Muayenehane Personeli, hastalar muayenehaneye ilk kez geldiklerinde kayıt yoluyla hastaların kişisel bilgilerini toplar.

Uygulama Ekibi, hastalarımızdan, aşağıdakileri içeren üç anahtar tanımlayıcı sağlamasını isteyerek, resepsiyona başvururken hastalarımızdan kimliklerini doğrulamalarını ister:

 • İsimlerini teyit etmek;
 • Sokak adresi veya telefon numarası gibi iletişim bilgilerini teyit etmek ve;
 • Doğum tarihi.
 • Sağlıkla ilgili hizmetlerin sağlanması sırasında, bizimle çalışan tıp doktorları ve diğer sağlık hizmeti sağlayıcıları, toplamak, kullanmak ve gerektiğinde bakım sağlanmasının bir parçası olarak ilgili hassas bilgileri ifşa etmek için hasta kayıtlarına erişmekle yükümlüdürler. her hasta tarafından sağlanan onay. Tedavi eden uygulayıcı, tıbbi durumları teşhis etmek ve tedavi etmek için doğrudan hastadan sağlık bilgisi toplayacaktır. Ayrıca, tedavinize dahil olan diğer sağlık pratisyenlerinden de bilgi toplayabilirler.

3) Olgun Küçükler

Uygulamamız, 18 yaşından küçük çocukların (reşit olmayanlar) mahremiyet ve mahremiyet konusunda yetişkin bir hastayla aynı haklara sahip olabileceğini kabul etmektedir. Personelimiz bu hakları buna göre korur.

4) Anonimlik / Takma ad

Hastalar, mahremiyetlerini korumak için anonim kalma veya takma ad kullanma hakkına sahiptir. Hastaların talebine uyduğumuzdan emin olmak için makul adımlar atıyoruz. Hastalara, anonimliğin, zamanında ve uygun iletişim ve sağlık hizmeti sağlama yeteneğimiz üzerinde önemli bir etkisi olabileceği konusunda tavsiye edilir.

5) Hasta rızası olmadan ifşaya ilişkin istisnalar, bilgilerin şu durumlarda olduğu durumlardır:

Yasa Gereği

 • Hastanın yaşamı, sağlığı veya güvenliği veya kamu sağlığı veya güvenliğine yönelik ciddi bir tehdidi azaltmak veya önlemek için gerekli veya hastanın rızasını almak pratik değil.
 • Kayıp bir kişinin bulunmasına yardımcı olmak için
 • Adil bir iddia oluşturmak, uygulamak veya savunmak için
 • Gizli bir anlaşmazlık çözüm süreci amacıyla

6) İstenmeyen bilgiler ve doğrudan pazarlama

Uygulama, hastalarımızın açık rızası olmadan doğrudan pazarlama ile ilgili hiçbir kişisel bilgiyi kullanmayacaktır. Uygulama, saklanması, üzerinde işlem yapılması veya imha edilmesi gerekip gerekmediğine karar vermek için aldığı tüm istenmeyen bilgileri değerlendirir.

7) Sınır ötesi ifşa

Uygulama, bilgilerinizi bulut tabanlı web hizmetleri de dahil olmak üzere herhangi bir denizaşırı alıcıya ifşa etmez.

Gizlilik ve Güvenli Depolama

Hastalarımızın bilgilerinin mahremiyetini ve gizliliğini korumak için aşağıdaki prosedürleri taahhüt ediyoruz.

 • Tüm personel, iş deneyimi öğrencileri ve yükleniciler, bizimle geçirdikleri sürenin başlangıcında bir Gizlilik ve Gizlilik Beyanı imzalar ve kabul eder. Bu belgeyi imzalayarak, her kişi mesleki ve yasal yükümlülüklerine, Uygulama Gizliliği Politikasına ve hastalarımızın mahremiyetini ve mahremiyetini korumak için uyguladığımız prosedürlere uymayı kabul eder.
 • Tüm personel, yükleniciler ve iş deneyimi öğrencileri bizimle çalışmaya başladıklarında mahremiyet ve gizliliğe ilişkin yükümlülükler ve beklentiler konusunda eğitim alırlar.
 • Elektronik kayıtlar, düzenli olarak yedeklenen ve birden çok düzeyde parola korumalı güvenli dosya sunucularında saklanır. Bilgisayar yedekleme bantları site dışında güvenli bir şekilde korunur.
 • Bilgi Teknolojisi ekibimiz, Tıp Merkezi donanım ve yazılımında uzmanlaşmıştır ve ISO9001 ile akredite edilmiştir.
  Herhangi bir hasta bilgisi içeren tüm basılı belgeler, akredite bir şirket tarafından parçalanır.
  8) Bildirilebilir Veri İhlalleri Planı

.Bu, Bildirilebilir Veri İhlalleri şeması olarak bilinir. Aşağıdaki durumlarda ilgili kişileri ve OAIC’yi bilgilendirmeliyiz:

• Kişisel bilgiler: kayıp; yetkisiz bir kişi tarafından erişilen veya yetkisiz bir kişiye ifşa edilen; ve

• Bunun birisine ciddi zarar vermesi muhtemeldir; ve

• Ciddi zarar riskini önleyecek adımlar atamayız.

Bilgileri üçüncü taraflarla paylaşabiliriz

Hakkınızda topladığımız bilgileri, hizmetleri sunmamıza yardımcı olmaları için görevlendirdiğimiz üçüncü taraflarla paylaşabiliriz veya onlarla etkileşime geçtiğinizde doğrudan sizinle ilgili bilgi toplayabilirler. Belirli durumlarda, bu üçüncü tarafların Royal Life Clinic’e veya diğer müşterilerine sağladıkları ürün ve hizmetleri geliştirmek için bu verileri kullanmalarına izin verebiliriz.

Üçüncü taraflar, IP adresleri, trafik kalıpları ve ilgili bilgiler gibi bilgileri toplayabilir. Bu veriler, her ay web sitemize yapılan ziyaretler veya haber bülteni abonelerinin haber bültenlerimizle etkileşimleri sırasında toplanan site kullanım modellerini yansıtır. AB sakinleri, ek bilgi için aşağıdaki “Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) ve İsviçre’deki Kullanıcılar” başlıklı bölüme bakmalıdır.

Kişisel bilgilerinizi, yasalarca istendiğinde veya bu tür bir eylemin (a) geçerli yasalara uymak veya bize veya sitelerimize sunulan yasal sürece uymak; (b) haklarımızı veya mülkiyetimizi, sitelerimizi veya kullanıcılarımızı korumak ve savunmak; veya (c) bizim, sitelerin kullanıcılarının veya halkın kişisel güvenliğini korumak için hareket etmek.

Bilginin Yok Edilmesi

Artık ihtiyaç duyulmayan bilgiler, akredite bir parçalama şirketi tarafından veya bilgilerin güvenli bir şekilde atıldığından emin olmak için BT Uzmanları tarafından sabit diskleri yeniden biçimlendirerek imha edilir. Mevcut mevzuata göre bir yetişkin için son giriş tarihinden itibaren 7 yıl, bir çocuk için 25 yaşına kadar bireysel hasta kayıtlarını tutuyoruz.

Sağlık İndirimi

Royal Life Clinic, Sağlık Ekibinin sağlıklarına faydalı olacağını düşündüğü faaliyetlerle ilgili olarak zaman zaman hastalarımızla iletişime geçebilir. Hastanın Devlet inisiyatifleri ile hakkı olan aşılar, sağlığı geliştirme faaliyetleri, kronik hastalık yönetimi, sağlık kontrolleri telefon veya mektup yoluyla hastalarımızın dikkatine sunulacaktır. Hastalarımız bu tür bilgileri almamayı tercih ederse, resepsiyonistlerimiz bu uyarıyı hasta dosyasına koyabilir ve Muayenehane bu amaçla hasta ile iletişime geçmeyecektir. “Yeni Hasta Gizlilik Formu” ile her hastaya ilk ziyaretlerinde bu hizmeti reddetme seçeneği sunulmaktadır.

Bilgiye Ulaşmak

Uygulama, hastaların tıbbi kayıtlarına erişim talep edebileceğini kabul eder. Hastalar bu talebi yazılı olarak yapmaya teşvik edilir ve Muayenehane makul bir süre içinde yanıt verecektir. Hasta, tıbbi kaydın aktarımı için bir ücrete tabi olabilir; hasta bu konuda talep sırasında bilgilendirilecektir. Maliyet, aktarım veya erişim için kayıtları almak ve hazırlamak için gereken zaman ve kaynakları karşılamaktır. Hastanın veya başka bir kişinin sağlığı ve esenliği ile ilgili endişeler nedeniyle erişimin reddedildiği veya sınırlandırılması gerektiği durumlarda, bu durum hastayla görüşülecektir.

Uygulama, doğru ve güncel olduğundan emin olmak için tatmin olduğu durumlarda kişisel bilgileri düzeltmek için makul adımları atacaktır. Bu, her ziyarette her hastaya mevcut telefon numarasını ve adresini soran resepsiyonistimiz tarafından yapılır. Hastalar, Uygulamaya katılırken Uygulamanın bilgilerini düzeltmesini veya güncellemesini talep etmeye teşvik edilir.

Şikayetler

Uygulama, hastaların kişisel bilgilerinin mahremiyetine ilişkin şikayetleri ve endişeleri ciddiye almaktadır. Hastalar herhangi bir mahremiyet endişesini yazılı olarak ifade etmeye teşvik edilir.

Uygulama daha sonra şikayeti aşağıda özetlenen şikayet çözüm prosedürümüz doğrultusunda yönetecektir:

Şikayet Çözüm Prosedürü

 • Hasta, Gizlilik Görevlisine yazılı olarak bir gizlilik şikayeti sunar.
 • Gizlilik Görevlisi, şikayeti kısa bir açıklama içeren bir şikayet gizlilik kaydında belgeleyecektir.
 • Gizlilik Görevlisi daha sonra hastaya yazacak ve şikayeti aldığımızı bildirecek ve araştırmamızın ve yazılı olarak yanıt vermemizin 30 güne kadar süreceğinin taslağını oluşturacaktır.

Soruşturma

Gizlilik Görevlisi bir soruşturma yürütecek ve şunları teyit edecektir:
-Yapılan işlemlerin Gizlilik Politikasına uygun olup olmadığı
-İhlal veya sorun
-Katılan kilit paydaşlar
-Olayların zaman çizelgesi

Çözünürlük

-Gizlilik Görevlisi bir ihlal olduğunu tespit ederse, operasyon yöneticisi
-Tüm belgeler, …. için bakımı yapılan operasyon yöneticisine sağlanacaktır. yıllar
-Soruşturma bir süreçte bir sorun olduğunu ortaya çıkarırsa, süreç gözden geçirilecek ve

Bildirim

-Gizlilik görevlisi, şikayette bulunan hastayı araştırma sonuçlarını yazılı olarak bilgilendirecektir.

Hasta Gizlilik Görevlisinden bildirim alırsa ve çözümden memnun değilse, hastaya konuyu Bilgi Ofisine götürme seçeneğinin olduğu bildirilmelidir (lütfen aşağıdaki ayrıntılara bakın).

Erişim talepleri, kişisel bilgileri düzeltmek, bu politika hakkında bilgi almak veya şikayette bulunmak için lütfen yazışmalarınızı şu adrese yönlendirin:

For requests for access, to correct personal information, enquires about this policy or to make a complaint please direct your correspondence to:

Royal Life Clinic Privacy Officer

Adres: Yenişehir Mahallesi, ‘Millet’ Ana Cadde, Sümbül Sokak No: 10 “STARPORT RESIDENCE“ Kat: 3 Daire No: 80, Posta Kodu: 34912 İlçe: Pendik İl: İstanbul / Türkiye
Telefon:+90 (212) 909-81-56
E-posta: info@royallifeclinic.com

Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası