WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

KALÇA SEKİLLENDİRME & BÜYÜTME

Kalça Şekillendirme ve Büyütme

Daha dolgun, daha şehvetli bir sırt oluşturmak, günümüzde birçok kadın için popüler bir hedef haline geldi. Daha yuvarlak kalçalar moda haline geldikçe, doğal kıvrımlara sahip olmayanlar vücut hatlarına eklemenin yollarını arıyorlar. Neyse ki, günümüzde popo şekillendirme ve büyütmede en sevdiğiniz kot pantolonlarda gösteriş yapmak için uzun ömürlü, doğal boyut ve şekil sağlayan farklı seçenekler mevcut.

Royal Life Clinic, hastalarının vücut oranlarına göre özel olarak hazırlanmış sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmak için kalça şekillendirme seçenekleri sunar. İstenmeyen yağları vücudun bir bölgesinden kalçalara taşımaya veya istediğiniz boyut ve şekli elde etmek için sentetik implantlar kullanmaya karar verin, Doktorumuz hem doğal hem de arkaya yeni bir kontur ile kozmetik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. ve güzel.

Aday mısınız?

Vücut profilinizden memnun değilseniz ve bu bölgeye kıvrımlar ve dolgunluk katmak istiyorsanız popo şekillendirmeyi düşünebilirsiniz. Popo şekillendirme aşağıdaki endişeleri giderecektir:

  • Şekil ve dolgunluktan yoksun kalçalar
  • Düzensiz kalçalar veya konturlarındaki kusurlar
  • Zamanla hacmini kaybeden ve sarkmaya başlayan kalçalar
  • Sırtınızdan dolayı görünümünüz hakkında öz-bilinç
  • Kalçaları büyütürken vücudun bir bölgesinden yağ alma isteği
  • Doktorumuz, daha da iyi sonuçlar elde etmek için tek başına veya popo kaldırma ile birlikte popo büyütmeyi önerebilir. Bir kaldırma prosedürü, tüm vücut konturunuzdaki saati geri alarak kalçaları daha genç bir konuma getirir.

Popo Şekillendirme Seçenekleri

Daha estetik bir sırt oluşturmak söz konusu olduğunda Doktorumuzun iki farklı seçeneği vardır:
Yağ Transferi

Brezilya popo estetiği olarak da bilinen bu prosedür, karın veya uyluk gibi vücudun bir bölgesindeki istenmeyen yağları alır ve istediğiniz dolgunluğu yaratmak için bunları kalçaya yerleştirir. İki aşamalı prosedür, ilk tedavi bölgesinde yağın alınması ve daha ince, pürüzsüz bir kontur oluşturulması için liposculpture ile başlar. Yağ hücreleri daha sonra saflaştırılır ve kalçalara enjekte edilmek üzere şırıngalara yerleştirilir. Doktorumuz, en verimli prosedürden ve mümkün olan en iyi sonuçların keyfini çıkarmanızı sağlamak için yağ transferi sürecinde yer alan adımları optimize etmiştir.

Popo İmplantları

Yağ transferi için iyi bir aday değilseniz, Doktorumuz sırt bölgenizde arzu ettiğiniz kıvrımları oluşturmak için sentetik implantlar da kullanabilir. Bu implantlar biyouyumlu malzemeden üretilmiştir ve neredeyse tüm vücut oranlarına uyacak şekilde çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. İmplantları yerleştirmek için bir kesi gerekirken, Doktorumuz işleminizden sonra minimum görünür yara izi sağlamak için kesi nasıl yerleştireceğini bilir.

Prosedürünüz Hakkında

Yağ transferi ile popo büyütme genellikle lokal anestezi ile sedasyon veya genel anestezi ile yapılır. İstenmeyen yağlardan kurtulmak için ilk adım liposculpture. Doktorumuz, minimum rahatsızlık ve aksama süresi ile daha pürüzsüz, daha doğal sonuçlar üreten gelişmiş liposculpture teknikleri kullanır. Yağ hücreleri daha sonra şırıngalara yerleştirilir ve aynı randevu sırasında büyütme işlemi tamamlanabilir.

İmplantlar kullanıldığında, Doktorumuz işlemi genellikle genel anestezi kullanarak gerçekleştirir. Kesiler, kalçanın doğal kıvrımına yerleştirilir ve görünür yara izini en aza indirmek için mümkün olduğunca küçük tutulur. İmplantlar, pürüzsüz, doğal bir görünüm yaratacakları doku içerisine yerleştirilir.

Kurtarma Süreciniz Sırasında

Brezilya popo kaldırma ameliyatından iyileşme, implant kullanan ameliyattan biraz daha hızlıdır. Brezilya popo estetiği yaptıran hastalar, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için haftalarca daha fazla kalçaya baskı uygulamamaya özen göstermelerine rağmen, yaklaşık bir hafta içinde bazı düzenli aktivitelerine geri dönebilirler. İmplant ameliyatı genellikle yaklaşık iki haftalık bir iyileşme süreci gerektirir ve hastalar bu süre zarfında yeni kalçalarına herhangi bir ağırlık veremezler.

Hangi büyütme yöntemini seçerseniz seçin, size en iyi sonucu verebilmek için bilgili ve sanatsal bakış açısına sahip bir plastik cerrah seçmeniz önemlidir. Doktorumuz bu seçeneklerin her ikisinde de deneyimlidir ve kozmetik hedeflerinize ulaşmak için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Doktorumuzla kişisel konsültasyonunuzu planlamak için Kliniğimizle Hemen İletişime Geçin!

Ne yapmalıyım?

Gelin, Estetik Sorununuzu Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca,“MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

    Royal Life Clinic

    Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası