WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

DERMAPEN (MİKRO İĞNELEME)

Eski Çin tarihine dayanan mikroiğne sisteminin modernize edilmiş versiyonu olan Dermapen Tedavi Sistemi özellikle yüz, el ve boyunda tercih edilmektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur ve ince bir uca sahip olduğu için kadınların uygulama yapmaktan kaçındığı boyun, kol içleri gibi hassas bölgelere uygulanabilir.

Dermapen nedir?

Dermapen cilde mikro iğneleme uygulamak için kullanılır. Verdiği hasarla cildin doğal elastin ve kolajen üretimini uyarır. Böylece ciltteki hasarlı dokular yeniden aktif hale gelir ve hızlı bir şekilde onarılır.

Dermapen Prosedürü Nasıldır?

Dermapen uygulaması sayesinde ciltte titreşimli iğneler ile birçok mikro kanal açılır ve cildin kendi iyileşme mekanizmaları harekete geçirilir. Aynı zamanda bölgeye uygulanan mezoterapi solüsyonları, hyarulonik asit, PRP veya CGF bu kanallardan kolayca emilir ve doku yenilenmesi çok daha hızlı ve sağlıklı olur.

Kullanım Alanları

Cilt sorunlarının (sivilce, cilt yenilenmesi, geniş gözenekler, ince çizgiler, güneş lekeleri, yara izleri vb.) yanı sıra çatlakların tedavisinde kullanılır. Cildin yeniden yapılanmasına ve kolajen dokusunun güçlenmesine katkı sağlar.

Dermapen nasıl uygulanır?

Uygulama öncesi cilt iyice temizlenir ve dezenfekte edilir. Tedavi gerektiren bölgeye hyaluronik asit, mezoterapi solüsyonları, PRP veya CGF uygulanır. Otomatik, titreşimli iğneleme tekniği ile bu maddelerin emilimini ve tedavi edici etkisini artırmak için cilt üzerinde mikro kanallar açılır.

Dermapen kaç seansta ve ne sıklıkla uygulanır?

Dermapen işlemi yaklaşık bir saat sürer ve cilt problemine göre 2-6 seansta uygulanabilir. Seanslar birer ay arayla yapılır. Tedavi, hekimin uygun göreceği şekilde tekrar edilebilir.

İşlem ağrılı mı?

Dermapen işlemi öncesi cilde anestezik krem ​​sürülerek ağrı en aza indirilir. Uygulama yöntemi kolay ve rahattır. İşlem sonunda yatıştırıcı bir maske uygulanır.

Etkisi ne zaman görünür hale gelir?

İşlemden 6 hafta sonra gözle görülür sonuçlar göstermeye başlar ve maksimum etki 3 ay sonra elde edilir.

İşlem sonrası nelere dikkat edilmelidir?

Tedaviden sonra oluşabilecek hafif pembelik ve yanma hissi yaklaşık 6 saat içinde geçer ve sonrasında kendiliğinden geçer. İşlemden sonra doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçının. 2 gün boyunca yorucu sporlardan, sıcak sudan, hamamdan, saunadan veya solaryumdan kaçının. Su bazlı nemlendirici kullanın ve ilk 24 saat makyaj yapmayın.

Dermapen’in yan etkileri

Dermapen’in herhangi bir riski ve yan etkisi yoktur.

Ne yapmalıyım?

Güzellik ile ilgili Tedavinizi Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Ardından Bir Randevu Alıp Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca,“DERMAPEN (MİKRO İĞNELEME)” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

    Royal Life Clinic

    Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası