WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

BBL AMELİYATI-BREZİLYA POPO KALDIRMA

brezilya popo kaldırma

Pek çok kadın için dik, yuvarlak, yerçekimine meydan okuyan bir popo, istek listelerinde olmazsa olmazlardandır. Tonda bir popo, kıvrımlarınıza katkıda bulunur ve bu kot pantolonlara harcanan parayı değerli kılar. Ama ya genleriniz, diyetiniz veya yaşam tarzınız, yontulmuş bir ganimetin dışarıda olduğu veya ulaşamayacağı anlamına geliyorsa? Plastik cerrah size Brezilya popo estetiği (BBL) uygulayarak istediğiniz sonuçları verebilir.

Yaşlandıkça cildimiz daha az elastik hale gelir ve sarkmaya başlayabilir. BBL, poponuzu kaldırabilen özel bir prosedürdür. İşlem sırasında plastik cerrahınız liposuction kullanarak karın, bel veya uyluk bölgenizdeki fazla yağları alır. Cerrah daha sonra bu yağları enjeksiyonlarla kalçaya aktarır. Bu, kalçaların görünümünü iyileştirebilir ve daha düzgün görünmelerini sağlayabilir.

Popo kaldırma ve popo implantları arasındaki fark nedir?

BBL ve popo implantları arasındaki temel fark, ilkinin implant kullanmaması ve bunun yerine kozmetik iyileştirme için kendi vücut yağınızı kullanmasıdır. Sonuçlar uzun yıllar sürebilir.

Popo implantları ve BBL Karşılaştırma Tablosu

VS. POPO İMPLANTLARI BREZİLYA POPO KALDIRMA
1 Popo boyutunu artırmak için implantlar kullanır Popoyu şekillendirmek için vücut yağınızı kullanır
2 Artan enfeksiyon ve eklem yara izi riski. Azaltılmış enfeksiyon ve eklem yara izi riski.
3 Vücudun diğer bölgelerinden almak için yeterli yağa sahip olmayan zayıf insanlar için idealdir. “Sorunlu bölgeler” veya karın, uyluk ve bel bölgesinde aşırı yağlanma olanlar için idealdir.
4 Daha az doğal görünür ve hissedilir. Daha doğal görünür ve hissedilir.

Prosedür nasıl uygulanıyor?

İşlem Sırasında

BBL, intravenöz anestezi altında gerçekleştirilen ayakta tedavi prosedürüdür ve şu temel adımları içerir:

-Liposuction: Vücudun diğer bölgelerine yağ transferi amacıyla bel, uyluk ve karın bölgesindeki yağlar alınır.

-Hazırlama: Elde edilen yağlar saflaştırılır ve transfere hazırlanır.

-Yağ Enjeksiyonu: Hazırlanan yağ, poponun hacmini artırmak ve şeklini geliştirmek için belirli noktalara enjekte edilir. Enjekte edilen tüm yağlar yeni yerlere “tutmayabileceği” için Doktorumuz kalçaya gereğinden biraz daha fazla yağ enjekte edebilir.

Ben Aday mıyım?

Sırtınızın görünümünden, boyutundan veya şeklinden memnun değilseniz, Uyanık Brezilya Popo Kaldırma ile vücut şekillendirme hedeflerinize ulaşabilirsiniz. İdeal adaylar genel sağlık durumu iyi ve sabit bir kiloda olacaklardır. Sigara içenler ameliyattan en az iki hafta önce sigarayı bırakmalıdır. Çoğu hastanın bir BBL’den önce kilo alması gerekmez. En iyi sonuçları elde etmek için BBL’ye girmeden önce hedef kilonuzda veya ona yakın olmalısınız. Formda veya ince vücutlu insanlar bile vücudun bazı bölgelerinde yağ depolar. Hastaların bir BBL için kilo alması gerektiği genellikle yanlış bir kanıdır.

Royal Life Clinic’teki doktorunuzla ilk görüşmeniz sırasında, aday olup olmadığınız ve size istediğiniz sonuçları verip vermeyeceği konusunda somut bir cevapla ayrılacaksınız.

Danışma

Her prosedür farklıdır. Deneyimli estetik cerrahlarımız, size hayallerinizdeki vücuda sahip olmanıza yardımcı olmak için ameliyatınızı özelleştirecek! İlk konsültasyon için sizi aramızda görmek isteriz. Bu süreyi aklınıza takılan soruları sormak, istediğiniz sonuçlar hakkında konuşmak ve BBL’nin sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için kullanabilirsiniz. Doktorumuz, tıbbi geçmişinizi, sağlık profilinizi ve yaşam tarzınızı anlamak için zaman ayırırken prosedürü ayrıntılı olarak açıklayacaktır.

Doktorumuz size yeşil ışık verirse, Uyanık Brezilya Popo Kaldırma işleminizi, konsültasyonunuzun hemen ardından planlayabilirsiniz. Ekibimiz, zaman çizelgenize en uygun ameliyat tarihini seçmek için sizinle birlikte çalışacaktır.

İşlem sonrası bakım

Doktorumuzun uygun göreceği şekilde birkaç saat veya bir gece müşahede altında tutulacaksınız. İşlemden sonra ağrı ile yönetilebilecek bir miktar ağrı olacaktır.
Doktorumuz işlemden sonra yaklaşık iki hafta boyunca popo üzerinde oturmamanızı veya sırt üstü yatmamanızı tavsiye edecektir. Bu iki hafta boyunca geceleri yan yatarak uyumanız ve çoğu aktiviteyi ayakta durarak gerçekleştirmeniz gerekecektir.
Önümüzdeki sekiz hafta boyunca, yeni poponuza baskı yapmaktan kaçınmak için otururken bir çörek oturağı kullanabilirsiniz. Doktorumuz 14 gün sonra sizi takip edecek ve her şey yolunda giderse işinize dönmenize izin verecektir.
Yaklaşık altı ay sonra ameliyatın sonuçlarını görmeye başlayacak ve o kadar çok istediğiniz dik, biçimli popoya sahip olmanın keyfini çıkaracaksınız.

Ameliyat herhangi bir risk oluşturur mu?

Her cerrahi işlem bir risk taşır. Deneyimli bir cerrah tarafından yapıldığında BBL’nin genellikle güvenli olduğu varsayılsa da, bazı kişiler bu prosedürle ilgili komplikasyonlara eğilimli olabilir. Örneğin şeker hastalığınız veya kalp probleminiz varsa veya keloid oluşumuna yatkınsanız işlem sizin için uygun olmayabilir.

Bir BBL ayrıca aşağıdaki komplikasyonlara neden olabilir:

-Enfeksiyon: Uygun olmayan sterilizasyon teknikleri veya azalmış bağışıklık enfeksiyonlara neden olabilir. Antibiyotik alarak enfeksiyon riski azaltılabilir.

-Kötü yara iyileşmesi: Şeker hastalığı olan kişilerde ameliyat sırasında yapılan yaralar veya kesikler iyileşmeyebilir ve apse oluşumu ve selülit (yaygın yumuşak doku şişmesi) ile sonuçlanabilir.

-Yaralar ve keloidler: Popo kaldırmadan kaynaklanan izler kalıcıdır. Doktorumuz cilt kırışıklıkları boyunca görünmeyecek şekilde kesiler yapabilir. Ancak bazı durumlarda keloid (şişkin kaşıntılı yara izi) oluşabilir.

-Seroma (deri altında sıvı toplanması): Ameliyat sırasında travmadan kaynaklanan akıntı nedeniyle kesi yeri şişebilir. Doktorumuz, seroma riskini azaltmaya yardımcı olmak için ameliyattan sonra ince tüpleri yerinde bırakacaktır.

Ne yapmalıyım?

Estetik Sorununuzu Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Ardından Bir Randevu Alıp Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca,“BBL AMELİYATI-BREZİLYA POPO KALDIRMA” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

    Royal Life Clinic

    Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası