WORK HOURS | ساعات العمل | Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00 UTC+3

ANNELİK ESTETİĞİ

Annelik estetiği nedir?

Anne estetiğinin amacı, çocuk doğurduktan sonra bir kadının vücudunun şeklini ve görünümünü eski haline getirmektir. Birçok kadın hamilelikten sonra vücutlarındaki değişiklikleri fark eder. Başta göğüsler, karın, bel, cinsel organlar ve kalçalar olmak üzere vücudun tedavi edilebilecek birçok bölgesi vardır.

Anne estetiği genellikle tek aşamalı bir prosedür olarak gerçekleştirilir. Anne estetiği yapmak için kullanılan birçok teknik vardır ve hangi tekniklerin en iyi olduğunu seçerken birçok faktör dikkate alınmalıdır:

-İstenilen miktarda restorasyon
-Kesilerin yerleştirilmesi
-Kullanılan implantın tipi
-Anne estetiğinde olası prosedürler
-Meme büyütme
-Meme kaldırma
-Kalça büyütme
-Labioplasti
-Liposuction(Yağ Alma)
-Karın Germe

Ne yapmalıyım?

Estetik Sorununuzu Bizimle Çözelim. “Royal Life Clinic” olarak Uzman Doktorlarımız ve en iyi sonuçları veren Ekibimiz ile birlikte Sağ Yan Menü veya Alt menüden istediğiniz yöntemi seçiyoruz. Sizi burada bekliyoruz.

15 Yıllık Tecrübemiz ve Ekibimizle Sizin İçin En Uygun Fiyatı ve En Mükemmel Sonucu Sağlıyoruz! Bizim İçin Önemli Olan Sizin Mutluluğunuzdur.

Ayrıca Havalimanına yakın olduğumuz için Havalimanından Transfer+Konaklama+Hizmetimizi Aynı Anda veya Dilediğiniz Zamanda Sizlere Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Formu Doldurup Bize Göndermeniz. Sizinle iletişime geçmek için sabırsızlanıyoruz!

Dilerseniz Hizmetlerimiz hakkında soru sormak için sol üst köşedeki sosyal medya kanalımızdan direkt olarak bize soru sorabilirsiniz.
Şimdi; Siz Bir Randevu Al

Ayrıca,“Annelik Estetiği” hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

    Royal Life Clinic

    Royal Life Clinic © 2023.​ 2023 WITPUBLICIS.Tüm Hakkı Saklıdır. Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası